Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 20. – 26.4.2015

Dne 23.4.2015 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Vítězná muže za porušení tržního řádu; jednalo se o přechod k jinému dodavateli energie. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 26.4.2015 v 09.40 hod. byl zadržen v Sadech 1.máje muž, který odpovídal popisu muže, který dne 25.4.2015 odcizil v prodejně Penny Market na ul.Fialova láhev tvrdého alkoholu a při následném pokusu o zadržení ostrahou prodejny vytáhl na zaměstnance nůž a z místa uprchl. Muž byl omezen na osobní svobodě a následně předán přivolané hlídce PČR k dalšímu opatření.

Dne 26.4.2015 nalezla hlídka MP na ul.Hlavní třída muže, který upadl na zem a způsobil si zranění na hlavě. Na místo byla přivolána ZZS Šumperk, která muže převezla do nemocnice na ošetření.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Byl odchycen jeden pes, který byl předán majiteli.

Martin Urbánek
zástupce ředitele MP

Vytvořeno 29.4.2015 8:16:44 | přečteno 475x | hrachovina
load