Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 20. – 26.11.2017

Dne 21.11.2017 řešila hlídka MP Šumperk poškození veřejné zeleně motorovým vozidlem na ul. Zahradní. Celá věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 22.11.2017 byla přivolána hlídka MP Šumperk na ul. Anglickou, kde byl údajně podnapilý muž neschopný chůze. Po kontrole lékařem byl tento muž převezen do záchytné stanice v Olomouci.

Dne 22.11.2017 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek v průběhu hokejového utkání.

Dne 23.11.2017 byla přivolána hlídka MP Šumperk na ul. Vikýřovickou, kde se domáhal podnapilý muž vstupu do objektu Armády spásy.  Provedenou dechovou zkouškou byla zjištěna hodnota 3,02 promile alkoholu v dechu, bylo proto rozhodnuto o jeho převozu do záchytné stanice v Olomouci.

Dne 25.11.2017 řešila hlídka MP Šumperk rušení nočního klidu v jednom z bytů na ul. Bratrušovské. Na místě bylo zjištěno pět podnapilých hlučných osob. Věc byla postoupena správnímu orgánu.

Dne 25.11.2017 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek v průběhu hokejového utkání.

Bylo řešeno 5 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni dva psi, z nichž jeden byl předán majiteli a druhý do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP 
Vytvořeno 27.11.2017 17:08:56 | přečteno 319x | hrachovina
load