Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 20. – 26.10. 2014

Dne 22.10.2014 zabezpečovala hlídka MP Šumperk veřejný pořádek na Masarykově náměstí při konání vzpomínkové akce k 96. výročí vzniku ČSR.

Dne 22.10.2014 zabezpečovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Dne 22.10.2014 řešili strážníci MP Šumperk rušení nočního klidu reprodukovanou hudbou z provozovny Bar&bar na Radniční ulici. Věc byla zadokumentována a předána k projednání správnímu orgánu.

Dne 23.10.2014 řešila hlídka MP Šumperk případ krádeže v prodejně Kaufland. Součinností bylo zjištěno, že pachatel krádeže byl v posledních třech letech za obdobný skutek potrestán, byl proto předán Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 23.10.2014 oznámil muž, že zadržel pachatele krádeže měděných plechů u provozovny Hansa. Vzhledem k tomu, že způsobená škoda bude zřejmě vyšší než 5 000,-Kč, byla věc předána Policii ČR pro podezření z trestného činu krádeže.

Dne 24.10.2014 nalezla hlídka MP Šumperk na ul. M.R.Štefánika muže v podnapilém stavu se zraněním na hlavě. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice.

Dne 25.10.2014 řešili strážníci MP Šumperk opětovné rušení nočního klidu reprodukovanou hudbou z provozovny Bar&bar na Radniční ulici. Věc byla zadokumentována a předána k projednání správnímu orgánu.

Bylo řešeno 7 krádeží v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 29.10.2014 14:20:54 | přečteno 572x | hrachovina
load