Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 20. – 26.1. 2014

Dne 20.1.2014 byli požádáni strážníci MP Šumperk o součinnost pracovníky ZZS při ošetřování podnapilého muže v hale nádraží ČD. Muž byl ošetřen na místě, zranění nebylo tak závažné, aby byl převezen do nemocnice.

Dne 21.1.2014 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Fialově muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Muž byl předveden na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 22.1.2014 řešili strážníci MP Šumperk ve dvou případech porušení tržního řádu na ul. Jiřího z Poděbrad. Jednalo se o podomní prodej – nabídka změny dodavatele energie.

 Dne 22.1.2014 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Dne 25.1.2014 bylo oznámeno z nemocnice, že z chirurgické ambulance svévolně odešel pacient, u kterého bylo vyšetřením zjištěno krvácení do mozku. Hlídka MP Šumperk tohoto muže nalezla ve Smetanových sadech a převezla do nemocnice, kde byl předán lékaři.

Bylo řešeno 6 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 29.1.2014 7:49:01 | přečteno 662x | hrachovina
load