Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 2. – 9.3.2015

Dne 4.3.2015 v 03,50 hod. řešila hlídka MP Šumperk dva mladíky, kteří na ul. Radniční převraceli popelnice a rušili noční klid. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Dne 5.3.2015 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Dr. E. Beneše muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Hledaný muž byla předán na Obvodní oddělení PČR v  Šumperku.

Dne 6.3.2015 řešila hlídka MP Šumperk nesprávné parkování vozidla na ul. Anglické, přičemž vyšlo najevo, že toto vozidlo bylo odcizeno. Věc byla proto  předána Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 7.3.2015 řešili strážníci MP Šumperk v prodejně Kaufland ženu, která zde poškodila zboží. Věc byla předána správnímu  orgánu.

Dne 8.3.2015 bylo oznámeno, že u garáží na ul. K.H.Máchy leží na zemi vedle motorového vozidla muž. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila, že tento muž nereaguje na podněty, ale dýchá. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice. Vzhledem k tomu, že vozidlo, u kterého muž ležel, bylo poškozené, byla na místo také přivolána hlídka Policie ČR, která si věc převzala.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 10.3.2015 8:37:26 | přečteno 531x | hrachovina
load