Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 2. - 8.9.2013

Dne 3.9.2013 v 15,20 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže, který byl účastníkem rvačky na Hlavní třídě. Muž měl u sebe nůž a tvrdil, že se jen bránil. Byl předán Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 5.9.2013 v 11,50 hod. bylo oznámeno, že v Jiráskových Sadech je  muž, schovaný v křoví a onanuje. Popis muže byl předán i hlídce Policie ČR , která jej ve 13,11 hod. zadržela.

Dne 5.9.2013 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Žižkově muže, který rušil noční klid tím, že bezdůvodně zvonil na zvonky a tloukl na dveře od domu. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 7.9.2013 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při tenisovém turnaji Pro Kennex Ferona Cup.

Dne 8.9.2013 zadržela hlídka MP Šumperk dva hledané muže; jednoho na ul. 17.listopadu a druhého na ul. 8.května. Oba hledaní muži byli předáni Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 8.9.2013 v 18,01 hod. bylo oznámeno, že v Sadech 1.máje nějaký muž bije ženu.  Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která věc s oběma účastníky projednala a muži byla za jeho jednání uložena bloková pokuta. Napadená žena nevyžadovala lékařské ošetření, nebyla zraněna.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodech.

Byl odchycen jeden pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 9.9.2013 13:03:43 | přečteno 619x | hrachovina
load