Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 2. – 8.6. 2014

Dne 2.6.2014 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické muže, který byl hledán Policií ČR. Muž byl předán na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku k dalšímu opatření.

Dne 5.6.2014 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody dvě nezletilé děti, které odcizily na ul. Šumavské jízdní kolo svému spolužákovi. Děti byly předány rodičům a věc byla postoupena správnímu orgánu.

Dne 7.6.2014 asistovali strážníci při ošetření nezletilé podnapilé pacientky, která byla agresivní a napadala personál v nemocnici. Poté jí byly podány uklidňující prostředky.

Dne 8.6.2014 asistovali strážníci MP Šumperk příslušníkům HZS Olomouckého kraje při lokalizaci požáru přístřešku u restaurace na ul. 8.května a vzápětí při požáru kontejneru na odpad na ul. Rooseveltově. Oba požáry byly uhašeny.

V období od 2.-8.6.2014 se podíleli strážníci MP Šumperk společně s Jednotkou sboru dobrovolných hasičů Šumperk na likvidaci bodavého hmyzu a odstranění kadáverů z komunikací.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 10.6.2014 9:57:51 | přečteno 573x | hrachovina
load