Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 2. – 8.2.2015

Ve dnech 2. a 4.2.2015 zabezpečovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejových zápasech.

Dne 3.2.2015 řešili strážníci ve dvou případech porušení tržního řádu, kterým je zakázán podomní prodej na území města. Jednalo se o nabídku přechodu k jinému dodavateli energie. Přestupků se dopustil tentýž muž, avšak vždy na jiném místě. V obou případech mu byla uložena bloková pokuta.

Dne 6.2.2015 bylo oznámeno, že v provozovně D 123 je agresivní muž, který napadá ostatní hosty. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila, že tento muž při odchodu z provozovny upadl na zem a zranil se na hlavě. Na místo byla proto přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice na ošetření.

Bylo řešeno 5 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 4 psi, z nichž 3 byli vráceni majitelům a 1 byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 10.2.2015 8:00:31 | přečteno 544x | hrachovina
load