Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 2. – 8.12. 2013

Ve dnech 2. a 7.12.2013 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejových zápasech.

Dne 4.12.2013 bylo oznámeno z DPS Markéta, že se personál nemůže dostat k jednomu z klientů. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která vstoupila do bytu, ve kterém ležel na zemi muž. Byl při vědomí, komunikoval, avšak zmateně. Byla proto přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice.

Dne 5.12.2013 byla hlídka MP Šumperk přivolána na Točák, kde se nacházel zraněný muž se psem. Muž byl převezen ZZS do nemocnice a pes byl umístěn v kotci MP Šumperk. Muž později nemocnici svévolně opustil a dostavil se na služebnu pro svého psa. Byla přivolána ZZS, muž se odmítl vrátit do nemocnice, odmítl i ošetření na místě. Pes mu byl následně vydán.

Dne 5.12.2013 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při akci Setkání se svatým Mikulášem.

Dne 8.122013 oznámil muž, že byl před malou chvílí fyzicky napaden jiným mužem na ul. Langrově. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila totožnost pachatele, který se však již na místě nenacházel. Napadený muž byl zraněn v obličeji, byla proto přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice a věc byla předána na místě přivolané hlídce Policie ČR.

Bylo řešeno 6 krádeží v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 9.12.2013 10:47:14 | přečteno 661x | hrachovina
load