Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 2. – 7. 4.2013

Dne 3.4.2013  řešila hlídka MP Šumperk na ul. Havlíčkově znečištění veřejného prostranství psími exkrementy. Majiteli psa byla uložena bloková pokuta.

Dne 4.4.2013 řešili strážníci MP Šumperk na ul. Fibichově porušení tržního řádu, kterým je zakázán podomní prodej. Jednalo se o nabídku dodávky levnějšího plynu. Oběma přestupcům byly uloženy blokové pokuty.

Dne 4.4.2013 řešila  hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě muže, který schválně uzamkl svým zámkem jízdní kolo jinému muži. Za tento přestupek proti občanskému soužití mu byla uložena bloková pokuta.

Dne 5.4.2013 v 01,00 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Temenické muže, který byl osobou hledanou Policií ČR; nenastoupil do výkonu trestu. Zadržený muž byl předán na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 5.4.2013 v 02,35 hod. bylo oznámeno, že na ul. Revoluční dva muži poškozují zaparkované motorové vozidlo. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, avšak pachatelé již z místa uprchli. Při kontrole vozidla bylo zjištěno, že má pomačkanou kapotu, ulomené zpětné zrcátko a rozbité sklo zadních dveří. Věc byla na místě předána přivolané hlídce Policie ČR.

Bylo řešeno 6 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 8.4.2013 14:14:24 | přečteno 896x | hrachovina
load