Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 19.-25. 8. 2013

Dne 19.8.2013 ve 20,30 hod. bylo oznámeno, že na ul. 8. května v blízkosti restaurace U Tomáše  leží na chodníku muž. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila, že je v podnapilém stavu a má zranění na hlavě. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice na ošetření.

Dne 19.8.2013 ve 20,44 hod. bylo oznámeno, že na ul. Bratrušovské měl cyklista spadnout do příkopu. Na místo byla vyslána hlídka Městské policie Šumperk, která zjistila, že cyklista je v podnapilém stavu. Provedenou dechovou zkouškou bylo zjištěno 2,46 promile alkoholu v dechu. Věc byla předána přivolané hlídce Policie ČR a cyklista byl převezen do nemocnice na ošetření.  Cizí zavinění nebylo zjištěno.

 Dne 19.8.2013 ve 22,42 hod. byla MP Šumperk požádána Policií ČR o součinnost při pátrání po pohřešované ženě, která vyhrožovala sebevražednými sklony. V 01,00 hod. hlídka MP Šumperk tuto ženu nalezla a předala Policii ČR.

Dne 20.8.2013 v 03,42 hod. oznámil muž, že byl v herně Opera napaden jiným mužem. Z místa se mu podařilo utéct, ale zanechal tam své osobní věci. Hlídka MP Šumperk po příjezdu do provozovny zjistila, že se uvnitř nachází muž se zraněním na hlavě, které mu měl způsobit oznamovatel. Byla přivolána ZZS, která zraněného muže ošetřila. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 21.8.2013 ve 23,15 hod. bylo oznámeno, že dochází k rušení nočního klidu z provozovny Dublin na ul. Gen. Svobody. Věc byla projednána s odpovědnou osobou, které byla uložena bloková pokuta.

Dne 21.8.2013 v 00,55 hod. bylo oznámeno, že na ul. Puškinově dochází k rušení nočního klidu hlasitě reprodukovanou hudbou. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která věc projednala se skupinou osob. Vzápětí začal být jeden mladík z této skupiny vulgární vůči zasahujícím strážníkům. Věc byla proto předána do správního řízení.

Dne 22.8.2013 ve 12,40 hod. oznámila žena, že na ul. Wolkerově pokousal pes její dceru. Hlídka MP Šumperk projednala věc s majitelkou psa, poučila ji o povinnosti provést u psa veterinární prohlídku a událost byla postoupena správnímu orgánu k dořešení.

Bylo řešeno 8 krádeží v obchodech.

Bylo odchyceno 5 psů; 4 byli předáni majitelům, 1 pes byl převezen do útulku.

V Šumperku dne 27.8.2013

Ing. Zdeněk Dočekal, ředitel MP

Vytvořeno 2.9.2013 8:27:01 | přečteno 589x | matusu
load