Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 19. - 25.5. 2014

Dne 19.5.2014 řešila hlídka MP Šumperk fyzické napadení mezi prodejcem a zákazníkem v Obchodním korzu na ul. M.R.Štefánika, kde měl prodejce napadnout zákazníka za to, že údajně rozbil parfém. Vzhledem k tomu, že zákazník utrpěl drobné zranění, byla věc předána na místě Policii ČR.

Dne 21.5.2014 se strážníci MP Šumperk zúčastnili taktického cvičení složek integrovaného záchranného systému na téma únik čpavku ze strojovny zimního stadionu v Šumperku.

Dne 21.5.2014 zasahovali strážníci MP Šumperk na ul. Žerotínově, kde ležel na chodníku muž, špatně komunikoval  a stěžoval si na bolesti břicha. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice.

Dne 23.5.2014 řešili strážníci MP Šumperk na ul. Jugoslávské dva muže za porušení tržního řádu. Jednalo se o podomní prodej. Věc byla předána správnímu orgánu.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 26.5.2014 15:14:53 | přečteno 658x | hrachovina
load