Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 19. – 25.2.2018

Dne 19.2.2018 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Reissově muže a ženu za porušení tržního řádu, jímž je na území města zakázán podomní prodej. Věc byla po projednání předána do správního řízení.

Dne 20.2.2018 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Fialově muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 21.2.2018 řešila hlídka MP Šumperk na ul. U sanatoria muže  za porušení tržního řádu, jímž je na území města zakázán podomní prodej. Věc byla po projednání také předána do správního řízení.

Dne 24.2.2018 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Ve 4 případech byly řešeny krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi, kteří byli předáni majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP 
Vytvořeno 26.2.2018 17:09:45 | přečteno 241x | hrachovina
load