Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 19. – 25.1.2015

Ve dnech 20. a 21.1.2015 zabezpečovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejových zápasech.

Dne 20.1.2015 řešila hlídka MP Šumperk znečištění veřejného prostranství a poškozování cizí věci, kterého se dopustili tři muži na ul. Gen. Svobody. Věc byla zadokumentována prostřednictvím kamerového monitorovacího systému a předána správnímu orgánu.

Dne 23.1.2015 spatřila hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické ženu,  která se nemohla hýbat a stěžovala si na bolest v zádech. Strážníci přivolali ZZS a žena byla převezena do nemocnice.

Dne 25.1.2015 bylo oznámeno rušení nočního klidu hlasitou hudbou z provozovny Bar & bar na ul. Radniční. Věc byla projednána s obsluhou a vzhledem k tomu, že se jedná o opakované protiprávní jednání, byla událost předána správnímu orgánu.

Byla řešena 1 krádež v obchodě.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 27.1.2015 12:00:30 | přečteno 645x | hrachovina
load