Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 18.-31. 7. 2016

Dne 20.7.2016 bylo oznámeno, že z areálu mateřské školy na ul. Prievidzské někdo odnesl lavičky. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila, že jsou umístěny v blízkosti školy, byly proto nepoškozené vráceny zpět na místo.

Dne 21.7.2016 bylo oznámeno, že z okna domu na ul. Finské někdo vyhazuje předměty. Na místě byl zjištěn pachatel, kterému byla uložena bloková pokuta. Vyhozené věci uklidil.

Dne 22.7.2016 řešila hlídka MP Šumperk znečištění veřejného prostranství psími exkrementy. Majitelka psa nesouhlasila s uložením blokové pokuty, věc byla proto předána správnímu orgánu.

Dne 22.7.2016 řešila hlídka MP Šumperk porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství v Sadech 1.máje. Pachateli byla uložena bloková pokuta.

Dne 23.7.2016 řešila hlídka MP Šumperk rušení nočního klidu hlasitou hudbou na terase hotelu Elegance. Hudba byla ukončena a věc byla řešena uložením blokové pokuty.

Dne 23.7.2016 byl oznámeno, že nějaký muž na Masarykově náměstí odhodil igelitovou tašku s jídlem na projíždějící motorové vozidlo. Pachateli byla uložena bloková pokuta.

Dne 25.7.2016 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jeremenkově muže, který byl podezřelý z toho, že řídil motorové vozidlo pod vlivem návykových látek. Tento řidič se pokusil po zastavení vozidla z místa uprchnout, byl ale strážníkem MP Šumperk zadržen a předán přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 26.7.2016 řešila hlídka MP Šumperk krádež zboží v prodejně Penny Market. Součinností bylo zjištěno, že pachatel krádeže byl za obdobný skutek v posledních třech letech potrestán, byl proto omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže.

Bylo řešeno 7 krádeží v obchodech.

V Šumperku dne  2.8.2016

Ing. Zdeněk Dočekal, ředitel MP

Vytvořeno 2.8.2016 8:33:46 | přečteno 554x | matusu
load