Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 18.3. – 1.4.2013

Dne 20.3.2013 ve 23,57 hod. zadržela  hlídka MP Šumperk na ul. 8.května ženu, která řídila motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 1,29 promile alkoholu v dechu. Věc byla na místě předána přivolané hlídce Policie ČR k dalšímu opatření.

Dne 26.3.2013 řešili strážníci MP Šumperk na ul. Jesenické porušení tržního řádu, kterým je zakázán podomní prodej. Jednalo se o nabídky zdravotního pojištění. Všem pěti přestupcům byly uloženy blokové pokuty.

Dne 29.3.2013 v 01,18 hod.  řešila  hlídka MP Šumperk opakované rušení nočního klidu hudbou z provozovny Music Machine na Hlavní třídě. Věc byla po projednání s obsluhou postoupena do správního řízení.

Dne 29.3.2013 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické sousedský spor dvou rodin. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Bylo řešeno 19 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi, kteří byli převezeni do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 2.4.2013 13:34:01 | přečteno 812x | hrachovina
load