Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 18. - 24.8. 2014

Dne 21.8.2014 v 05,00 hod. řešila hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě muže, který močil na budovy na pěší zóně a později se zde pohyboval obnažený. Věc byla řádně zadokumentována a následně postoupena příslušnému správnímu orgánu k projednání.

Dne 21.8.2014 zadržela hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Muž byl následně předán na Obvodní oddělení Policie ČR k dalšímu opatření.

Dne 23.8.2014 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Nerudově muže, který rozbil skleněnou výplň vstupních dveří domu. Byla mu uložena bloková pokuta, dále přislíbil způsobenou škodu uhradit.

Dne 23.8.2014 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Vítězné v prodejně Kaufland muže, který zde odcizil zboží. Součinností bylo zjištěno, že tento muž byl za obdobný skutek v posledních třech letech potrestán, byl proto omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR pro podezření z trestného činu krádeže.

Dne 23.8.2014 bylo oznámeno z prodejny Kaufland, že mají problémy s jednou zákaznicí. Hlídka MP Šumperk po příjezdu zjistila, že tato žena zkonzumovala na prodejně energetický nápoj. Jelikož nebylo možno věc vyřídit na místě, byla událost postoupena správnímu orgánu.

Bylo řešeno 6 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi, kteří byli předáni majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 28.8.2014 13:34:56 | přečteno 677x | hrachovina
load