Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 18. – 24.5.2015

Dne 19.5.2015 řešila hlídka MP Šumperk V Sadech 1.máje dva muže, kteří porušili obecně závaznou vyhlášku o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Dne 20.5.2015 zadrželi strážníci MP Šumperk na Hlavní třídě tři mladíky, podezřelé z krádeže hraček v obchodním domě Jednota. Při jejich kontrole bylo zjištěno, že jeden z nich má nastoupit do výkonu trestu. Věc byla proto na místě předána Policii ČR.

Dne 21.5.2015 v 02,50 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody mladíka, který se pokusil poškodit reklamní tabuli. Za jeho jednání mu byla uložena bloková pokuta.

Dne 24.5.2015 asistovali strážníci MP Šumperk při zajištění Obchodního korza na ul. Dr. E. Beneše, neboť neznámý pachatel oznámil na tísňovou linku Policie ČR, že v objektu je umístěna bomba. Přivolaný pyrotechnik žádný podezřelý předmět nenalezl.

Byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni dva psi; jeden byl předán majiteli a druhý byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 25.5.2015 13:52:07 | přečteno 454x | hrachovina
load