Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 18. – 24.2.2013

Dne 18.2.2013  bylo oznámeno ženou, že její matku verbálně napadl její soused před domem, ve kterém bydlí. Vzhledem k tomu, že věc se stala již před delší dobou, byla událost zadokumentována  a předána správnímu orgánu.

Dne 19.2.2013 v 01,30 hod. bylo oznámeno, že na ul. 8.května před hernou Lucky Planet leží na zemi muž. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila, že tento muž je v podnapilém stavu a má zranění v obličeji. Na místo byla přivolána ZZS, která jej ošetřila.

Dne 19.2.2013 řešili strážníci MP Šumperk porušení tržního řádu, kterým je zakázán podomní prodej. Jednalo se opět o zprostředkování přechodu k jinému dodavateli energie. Pachateli byla uložena bloková pokuta.

Dne 19.2.2013 byla přivolána  hlídka MP Šumperk do prodejny Billa, kde zadrželi pachatele krádeže. Součinností bylo zjištěno, že tento pachatel byl za podobný čin v posledních třech letech potrestán, proto byl omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže.

Dne 20.2.2013 zajišťovala Městská policie Šumperk veřejný pořádek na  zimním stadionu při hokejovém utkání.

Dne 21.2.2013 bylo oznámeno, že v prodejně WOOX na Hlavní třídě došlo k odcizení zimní bundy neznámým pachatelem, který z místa uprchl. Hlídce MP Šumperk se podařilo na základě popisu tohoto pachatele zadržet při kontrole herny Praha a předat Policii ČR.

Dne 20.2.2013 ve 20,15 hod. nalezla hlídka MP Šumperk na ul. Vrchlického podnapilého muže, ležícího na zemi, který si stěžoval na bolest zad. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla na ošetření do nemocnice.

Dne 23.2.012 řešila hlídka MP Šumperk v prodejně Kaufland muže, který zde úmyslně poškodil zboží. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 24.2.2013 ve 21,10 hod. zastavila hlídka MP Šumperk na ul. Šumavské muže, který řídil motorové vozidlo s nefunkčním osvětlením. Řidič nesouhlasil s projednáním věci na místě, událost proto byla předána správnímu orgánu.

Bylo řešeno 12 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 25.2.2013 16:44:46 | přečteno 920x | hrachovina
load