Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 18. – 24 .11. 2013

Dne 18.11.2013 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Bohdíkovské muže, který založil černou skládku. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 19.11.2013 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Jiřího z Poděbrad 3 osoby za porušení tržního řádu, jímž je zakázán podomní prodej. Nabízeli přechod k jiné zdravotní pojišťovně. Byla jim uložena bloková pokuta.

Dne 20.11.2013 řešila hlídka MP Šumperk s jinými účastníky obdobný případ na ul. Zahradní. Tentokrát se jednalo o dva muže. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu k dalšímu opatření.

Dne 20.11.2013 bylo oznámeno, že v prodejně šperků na Hlavní třídě nabízejí dva muži nové telefonní přístroje. Hlídka MP Šumperk oba dva zadržela a vzhledem k podezřele nízké ceně věc předala na místě přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 20.11.2013 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Finské rušení nočního klidu. Přestupci byla uložena bloková pokuta.

Dne 22.11.2013 byl oznámen únik plynu v domě na ul. Jeremenkově. Na místo byli přivoláni hasiči, kteří zastavili hlavní uzávěr plynu a odvětrali byt, ve kterém plyn unikal. Dále byla na místo přivolána ZZS, která převezla majitelku bytu, která se nadýchala plynu,  do nemocnice na ošetření.

Dne 22.11.2013 bylo oznámeno, že na křižovatce ulic Lidické a Jesenické leží na chodníku zřejmě podnapilý muž. Na místo byla přivolána ZZS, jejíž lékař doporučil převoz do protialkoholní záchytné stanice v Olomouci. Tam byl také později tento podnapilý muž hlídkou MP Šumperk dopraven.

Dne 23.11.2013 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Bylo řešeno 7 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi, jeden byl předán majiteli a dva byli převezeni do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 27.11.2013 12:03:11 | přečteno 766x | hrachovina
load