Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 17. – 23.8.2015

Dne 17.8.2015 bylo oznámeno, že na ul. Jesenické před barem Markéta je na zemi zraněný muž. Hlídka MP Šumperk po příjezdu zjistila, že tento muž upadl a poté již nebyl schopen vstát. Na místo byla proto přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice na ošetření.

Dne 20.8.2015 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Lidické mladíka, který převrátil popelnici. Za jeho jednání mu byla uložena bloková pokuta.

Dne 20.8.2015 došlo v lesoparku při ul. Dobrovského k vyvrácení stromu. Vzhledem k tomu, že hrozil jeho pád na komunikaci, byli přivoláni hasiči  JSDH Šumperk a pracovníci z údržby zeleně, kteří následně strom odstranili.

Dne 21.8.2015 řešila MP Šumperk na Hlavní třídě rušení nočního klidu hlasitou hudbou z provozovny Music Machine. Věc byla projednána s odpovědnou osobou, které byla uložena bloková pokuta.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 24.8.2015 14:11:02 | přečteno 574x | hrachovina
load