Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 17. – 23.6.2013

Dne 17.6.2013 v 03,30 hod. bylo oznámeno ženou, že její sousedka, starší žena s pohybovými problémy, již asi dvě hodiny bouchá a neotvírá. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která přivolala příslušníky HZS Ol. kraje, kteří byt otevřeli. V bytě byla nalezena žena, ležící na zemi, která nemohla bez cizí pomoci vstát. Neutrpěla žádné zranění, nestěžovala si na žádné bolesti, jakékoliv ošetření odmítla.

Dne 17.6.2013 byli zadrženi v prodejně Kaufland dva muži, kteří odcizili přepravky s prázdnými lahvemi. Při projednávání věci jeden z nich z místa uprchl. Druhý muž byl omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR. Oba muži byli již v posledních třech letech za krádež potrestáni, Policie ČR bude proto věc šetřit pro podezření ze spáchání trestného činu.

Ve dnech 17.-21.6.2013 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek na Kostelním náměstí při festivalu Šumperská nokturna.

Dne 21.5.2013 se zúčastnili strážníci MP Šumperk v areálu Střediska volného času Doris Šumperk preventivní akce „Na kole do školy bezpečně – 2013“, pořádané pro žáky základních škol.

Dne 21.6.2013 bylo oznámeno, že na ul. Prievidzské před vchodem do domu je včelí roj. Událost byla předána Jednotce sboru dobrovolných hasičů, kteří zajistili jeho odstranění.

Dne 21.6.2013 bylo oznámeno narušování občanského soužití v domě na ul. Gen. Svobody. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila poškození dveří do domu ženou, která zde byla na návštěvě. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 23.6.2013  řešila hlídka MP Šumperk na ul. Bachmačské neoprávněný zábor veřejného prostranství před restaurací. Věc byla předána do správního řízení.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni dva psi, z nichž jeden byl předán majiteli a druhý převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 24.6.2013 11:25:46 | přečteno 790x | hrachovina
load