Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 17. – 23.2. 2014

Dne 17.2.2014 oznámil muž, že jeho dcera, bydlící na ul. Mánesově, má zdravotní problémy. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která přivolala ZZS a následně byla převezena do nemocnice.

Dne 17.2.2014 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody dva muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholu na veřejném prostranství. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Dne 19.2.2014 bylo oznámeno z prodejny Kaufland, že zadrželi zloděje. Po příjezdu hlídky MP Šumperk, bylo zjištěno, že pachatel zboží poškodil, věc byla proto zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 20.2.2014 došlo v prodejně Penny market ke krádeži peněženky jedné ze zákaznic. Podezřelé z této krádeže byly dvě ženy; jednu z nich se vzápětí podařilo strážníkům MP Šumperk zadržet i s odcizenou peněženkou. Pachatelka byla předána Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 22.2.2014 řešila hlídka MP Šumperk v prodejně Billa krádež zboží. Pachatel se pokusil utéci, avšak rozbil přitom skleněnou výplň dveří a byl zadržen. Následně byl omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 22.2.2014 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém zápase.

Dne 23.2.2014 v 05,30 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické mladíka, který v odcizeném nákupním vozíku převážel svou přítelkyni. Vozík byl vrácen k prodejně a pachateli byla uložena bloková pokuta.

Dne 23.2.2014 v 10,50 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické  řidiče motorového vozidla, který řídil pod vlivem alkoholu. Odmítl však dechovou zkoušku, byl proto převezen na Policii ČR, kde se dechové zkoušce podrobil s výsledkem 2,83 promile alkoholu v dechu. Věc si Policie ČR převzala pro podezření ze spáchání trestného činu.

Byly řešeny  2 krádeže v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 26.2.2014 14:53:08 | přečteno 798x | hrachovina
load