Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 17.-23. 11. 2014

Dne 17.11.2014 zjistila hlídka MP Šumperk, že na ul. Zahradní leží na zemi žena, která si stěžovala na bolesti zad. Na místo byla přivolána ZZS, která ji převezla do nemocnice.

Dne 17.11.2014 řešila hlídka MP Šumperk případ krádeže v prodejně Albert. Součinností bylo zjištěno, že pachatel krádeže byl v posledních třech letech za obdobný skutek potrestán, byl proto předán Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 19.11.2014 zabezpečovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Dne 23.11.2014 zajistila hlídka MP Šumperk přivolání ZZS muži na ul. Jesenické, který si stěžoval na bolesti v oblasti břicha. Muž byl převezen do nemocnice k vyšetření.

Bylo řešeno 5 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi, z nichž 2 byli převezeni do útulku a 1 byl předán majiteli.

V Šumperku dne  25.11.2014

Ing. Zdeněk Dočekal, ředitel MP

Vytvořeno 25.11.2014 10:52:45 | přečteno 669x | matusu
load