Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 16. – 29.1.2017

Dne 16.1.2017 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Slovanské muže, který obtěžoval kolemjdoucí tím, že do nich bezdůvodně strkal. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 17.1.2017 byl realizován převoz podnapilého muže do protialkoholní záchytné stanice v Olomouci. Tomuto muži  bylo naměřeno 2,25 promile alkoholu v dechu a nebyl schopen samostatné chůze. Přivolaný lékař proto doporučil převoz na záchytku.

Dne 17.1.2017 zadržela hlídka MP Šumperk v v blízkosti prodejny GATE dva  mladíky, kteří v prodejně odcizili zboží. Věc byla na místě předána přivolané hlídce Policie ČR.

Ve dnech 18. a 25.1.2017 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Dne 20.1.2017 byla hlídka MP Šumperk požádána o součinnost řidičem autobusu, ze kterého odmítla vystoupit žena v podnapilém stavu. Strážníky byl požádána o prokázání totožnosti, což také odmítla, byla proto předvedena ke zjištění totožnosti na Obvodní oddělení Policie ČR, kde byla její totožnost zjištěna a následně jí byla uložena bloková pokuta.

Dne 22.1.2017 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Bylo řešeno 5 krádeží v obchodě.

Bylo odchyceno 5 psů, z nichž 3 byli vráceni majitelům a 2 byli převezeni do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 30.1.2017 13:22:48 | přečteno 497x | hrachovina
load