Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 16. – 22.7.2012

Dne 18.7.2012 řešila hlídka MP Šumperk na ul.  M.R.Štefánika muže, který rušil noční klid hlasitě reprodukovanou hudbou. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 19.7.2012 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jeremenkově muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Muž byl poté předán na Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 19.7.2012 byla přivolána hlídka MP Šumperk do prodejny Albert, kde zadrželi pachatele krádeže. Součinností bylo zjištěno, že tento muž byl za podobný skutek v posledních třech letech potrestán. Byl proto omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR pro podezření z trestného činu krádeže.

Dne 20.7.2012 ve 23,55 hod. řešila hlídka MP Šumperk muže, který převracel přenosné dopravní značky na ul. Revoluční. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 21.7.2012 ve 13,40 hod. bylo telefonicky oznámeno, že potok Temenec je znečištěn neznámou látkou. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila, že z hnojiště statku Temenec vytéká močůvka do potoka. Na místo byla proto přivolána pracovnice odboru životního prostředí MěÚ Šumperk, která si věc převzala k dalšímu opatření. Dále byl na místo přivolán hospodář statku, který provedl opatření k zamezení dalšího úniku znečišťující látky do potoka.

Dne 20.7.2012 v 00,35 hod. zastavila hlídka MP Šumperk na ul. Nerudově osobní motorové vozidlo, jehož řidič převážel velký skládací slunečník s logem Kofola. Byla zjištěna totožnost řidiče a věc byla oznámena Policii ČR pro podezření z krádeže.

Bylo řešeno 7 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 24.7.2012 14:48:11 | přečteno 1232x | hrachovina
load