Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 16.–22. 6. 2014

Dne 16.6.2014 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Vřesové v prodejně Albert muže, který zde odcizil zboží. Součinností bylo zjištěno, že se jedná o osobu hledanou Policií ČR. Muž byl proto předán na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku k dalšímu opatření.

Dne 17.6.2014 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody ženu za neoprávněný zábor veřejně prospěšného zařízení. Byla jí uložena bloková pokuta.

Dne 17.6.2014 zajišťovala hlídka MP Šumperk veřejný pořádek na ul. Reissova při slavnostním otevření „Pohádkového lesa“.

18.6.2014 se podíleli strážníci MP Šumperk společně s Jednotkou sboru dobrovolných hasičů Šumperk na likvidaci včelího roje na ul. Gen. Svobody.

 Dne 19.6.2014 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Vítězné v prodejně Kaufland muže, který zde odcizil zboží. Součinností bylo zjištěno, že tento muž byl za obdobný skutek v posledních třech letech potrestán, byl proto omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR pro podezření z trestného činu krádeže.

Dne 19.6.2014 řešila hlídka MP Šumperk rušení nočního klidu z provozovny Taverna na ul. M.R.Štefánika. Věc byla po projednání postoupena správnímu orgánu.

Dne 21.6.2014 řešila hlídka MP Šumperk rušení nočního klidu v jednom z bytů na ul. Gagarinově.  Věc byla opět postoupena správnímu orgánu.

Dne 21.6.2014 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Pod Senovou muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 2,06 promile alkoholu v dechu. Věc byla na místě předána Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Ve dnech 16., 18. a 20.6.2014 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při akci „Hudební nokturna“, která se konala na Kostelním náměstí.

Bylo řešeno 5 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni dva psi; jeden byl vrácen majiteli a druhý byl převezen do útulku.

V Šumperku dne 23.6.2014

Ing. Zdeněk Dočekal, ředitel MP

Vytvořeno 23.6.2014 11:28:02 | přečteno 789x | matusu
load