Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 16. - 22.5.2016

Dne 16.5.2016 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody ženu, která znečistila veřejné prostranství. Byla jí uložena bloková pokuta.

Dne 16.5.2016 zadržela hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě ženu, která řídila motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 2,1 promile alkoholu v dechu. Věc byla předána na místě přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 16.5.2016 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Jeremenkově muže, který nerespektoval obecně závaznou vyhlášku o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 16.5.2016 bylo přijato oznámení z prodejny Penny Market, že tam neznámý pachatel odcizil zboží a při útěku zranil prodavačku. Tohoto muže se podle získaného popisu podařilo později zadržet hlídce MP Šumperk v Sadech 1.máje. Věc byla na místě předána  Policii CR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 20.5.2016 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. 17.listopadu muže, který byl osobou hledanou. Na místo byla přivolána Policie ČR, která si muže převzala k dalšímu opatření.

Dne 21.5.2016 řešila MP Šumperk na ul. Fialově muže, který převrátil nádobu na domovní odpad. Vysypané odpadky uklidil a byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 21.5.2016 v 04,50 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. Ed. Beneše muže, který rušil noční klid hlasitým křikem. Vzhledem k tomu, že odmítl prokázat totožnost, byl předveden ke zjištění totožnosti na Policii ČR a následně mu byla uložena bloková pokuta.

Byly řešeny dvě krádeže v obchodě.

Byli odchyceni 4 psi; 2 byli předáni majitelům a 2 byli převezeni do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 23.5.2016 10:33:02 | přečteno 617x | hrachovina
load