Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 16. – 22.3.2015

Dne 16.3.2015 řešila hlídka MP Šumperk na Masarykově náměstí muže, který zde rozsypal odpadkový koš. Vzhledem k tomu, že nebylo možno věc vyřešit na místě, byla předána správnímu orgánu.

Dne 17.3.2015 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Nezvalově muže a ženu za porušení tržního řádu; jednalo se o přechod k jinému dodavateli energie. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Dne 17.3.2015 řešili strážníci MP Šumperk na ul. Gen. Krátkého ženu za znečištění veřejného prostranství. Byla jí uložena bloková pokuta.

Dne 19.3.2015 bylo oznámeno, že na ul. Zborovské leží na zemi nějaký muž. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila, že tento muž je zraněn na hlavě, byla proto přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice.

Dne 20.3.2015 řešili strážníci MP Šumperk na ul. Slovanské muže za znečištění veřejného prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 20.3.2015 v 01,45 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody tři mladíky, kteří rušili noční klid hlasitým křikem. Všem byla uložena bloková pokuta.

Dne 21.3.2015 v 04,00 hod. byl zjištěn prostřednictvím kamerového monitorovacího systému na ul. Gen. Svobody agresivní mladík, který napadal další osoby a následně rozkopal reklamní tabuli. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která jej zadržela. Následně bylo zjištěno, že  v herně Praha došlo ke rvačce a jedním z účastníků byl výše uvedený mladík. Věc byla proto předána Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 21.3.2015 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Dr. E. Beneše ženu, která neuklidila exkrementy po svém psu. Byla jí uložena bloková pokuta.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 24.3.2015 8:05:04 | přečteno 532x | hrachovina
load