Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 16.11 – 22.11.2015

Dne 16.11.2015 zadržela MP Šumperk na vlakovém nádraží ul.Jesenická dva mladíky, kteří převrátili na ul.Hl.třída u divadla billboard, lomcovali se sochou ,,Radost z deště“ u OD Jednota a následně převrátili tři prodejní stánky u České spořitelny. Vše bylo zaznamenáno na městském kamerovém monitorovacím systému. Oba mladíci byli následně předáni přivolané hlídce PČR, která si věc převzala k dalšímu šetření.

Dne 16.11.2015 oznámil hlídce MP Šumperk na ul.Fibichova muž, že odcizil svému kamarádovi finanční hotovost 5500 Kč. Dále uvedl, že mu byl již soudem stanoven podmíněný trest. Muž byl následně převezen na OO PČR Šumperk k dalšímu opatření.

Dne 18.11.2015 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Dne 21.11.2015 telefonicky oznámila na MP Šumperk žena, že dochází v domě kde bydlí na ul.Revoluční k rušení nočního klidu hlasitou hudbou. Hlídka MP po příjezdu na místo věc projednala s oznamovatelkou a následně také s přestupcem, kterému byla uložena bloková pokuta.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodě

Byli odchyceni 2 psi a oba byli vráceni majiteli

Martin Urbánek
zástupce ředitele MP

Vytvořeno 25.11.2015 15:05:27 | přečteno 587x | hrachovina
load