Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 15.-21. 9. 2014

Dne 15.9.2014 byla spatřena na kamerovém monitorovacím systému MP ( kamera č.3  ul.Hl.třída ) osoba, která vylezla na sochu Františka Josefa a poté se s ní pokoušela manipulovat. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která osobu zadržela. Následně byla provedena vizuální kontrola sochy, při které nebylo zjištěno její poškození. Jednalo se o muže, který byl poučen, že bude věc postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu. 

Dne 15.9.2014. telefonicky oznámil na MP Šumperk muž, že na ul.nám.Svobody pronásledoval neznámý muž jeho nezletilou dceru. Hlídka MP podezřelého muže zadržela na ul. Kozinova, kde byl následně předán přivolané hlídce PČR k dalšímu opatření.

Dne 17.9.2014 zabezpečovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Dne 18.9.2014 došlo v odpoledních hodinách na nám.Republiky k úniku neznámé chemikálie do Bratrušovského potoka, která otrávila na dvě stovky ryb. Na místě zasahoval HZS Olomouckého kraje, dále byla přítomna MP Šumperk, pracovnice odboru životního prostředí MěÚ Šumperk a pracovníci rybářského svazu Šumperk. Věc je nyní v šetření PČR.

Dne 19.9.2014 oznámil na MP Šumperk muž, že byl fyzicky napaden na ul. M.R.Štefánika (na parkovišti u Phoenixu) prodavačem z přilehlého obchodu. Vzhledem k tomu, že si oznamovatel stěžoval na bolest na hrudi, byla na místo přivolána ZZS Šumperk, která muže převezla do nemocnice na ošetření. Následně byla věc zadokumentována a postoupena  k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 20.9.2014 telefonicky oznámil na MP Šumperk dozorčí OO PČR, že se nachází na ul.Kozinova u restaurace Černý Havran muž v podnapilém stavu, který tropí výtržnosti.  Na místo byla vyslána hlídka MP, která muže zadržela. Následně bylo zjištěno, že muž v místě poškodil venkovní markýzu, reklamní ceduli a okap na domě. Vzhledem ke vzniklé škodě, byla celá záležitost předána na místě přivolané hlídce PČR k dalšímu šetření.

Dne 20.9.2014 řešila MP Šumperk na ul.Nemocniční muže, který rušil noční klid hlasitě reprodukovanou hudbou. Byla mu udělena bloková pokuta.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

V Šumperku dne 22.9.2014

Martin URBÁNEK, zástupce ředitele MP

Vytvořeno 22.9.2014 17:12:10 | přečteno 638x | matusu
load