Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 15. – 21.6.2015

Dne 16.6.2015 byl prostřednictvím městského kamerového systému zjištěn muž sedící na zemi na nám. Svobody. Dále bylo zjištěno, že je zraněn na hlavě. Na místo byla proto přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice.

Dne 19.6.2015 se zúčastnili strážníci MP Šumperk preventivně bezpečnostní akce „Na kole do školy bezpečně 2015“, kterou pořádá Středisko volného času Vila Doris pro žáky základních škol.

Dne 20.6.2015 nalezli strážníci MP Šumperk na nám. Republiky dezorientovaného muže. Bylo zjištěno, že bydlí v domě s pečovatelskou službou Markéta, kam byl převezen přivolanou ZZS. O této skutečnosti byli vyrozuměni jeho příbuzní.

Bylo řešeno 5 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni dva psi, z nichž jeden byl převezen do útulku a druhý předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 24.6.2015 12:58:38 | přečteno 607x | hrachovina
load