Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 14.9. – 20.9.2015

Dne 14.9.2015 telefonicky oznámil na služebnu MP Šumperk muž, že v domě na ul.Erbenova 5, Šumperk volá někdo o pomoc z bytu. Na místo se později dostavila zaměstnankyně Charity Šumperk, která měla klíče od bytu poškozeného. Po jeho otevření byl v bytě nalezen muž, který upadl na zem a nebyl schopný se postavit. Na místo byla přivolána ZZS Šumperk, která muže převezla do nemocnice na ošetření.

Dne 14.9.2015 v době od 17.30 – 21.00 hod. zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek v prostorách zimního stadionu, kde probíhalo hokejové utkání.

Dne 14.9..2015 telefonicky oznámil na MP Šumperk muž, že se nachází na ul.Žerotínova u 1.ZŠ nějaký muž, který tluče do pláště budovy, sklepních oken a svodů. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zjistila, že muž tloukl pouze do oplocení školního zařízení. Věc byla řádně zadokumentována a následně postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 16.9.2015 oznámili na MP Šumperk dva mladíci, že byli fyzicky napadeni na ul.Dr.E.Beneše před barem Korzo neznámým mužem. Oba mladíci byli převezeni ZZS Špk. na ošetření do nemocnice a věc si převzala na místě PČR k dalšímu šetření.

Dne 17.9.2015 zadržela MP Šumperk na ul.Uničovská dva mladíky a jednu dívku, kteří rozbili okno skladu firmy SART a vnikli dovnitř. Věc byla předána na místě PČR k dalšímu šetření.

Dne 17.9.2015 řešila MP Šumperk v Sadech 1.máje muže, který porušil vyhlášku města č.4/2013 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 18.9.2015 řešila MP Šumperk v Jiráskových sadech mladíka, který rušil noční klid hlasitým křikem. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 19.9.2015 oznámil na MP Šumperk muž, že byl fyzicky napaden u baru Markéta na ul.Jesenická neznámým mužem. Hlídka MP dle popisu podezřelého muže zadržela na ul. Lidická, kde byl následně předán PČR k dalšímu opatření.

Dne 19.8.2015  v době od 16.30 – 20.00 hod. zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek v prostorách zimního stadionu, kde probíhalo hokejové utkání.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni dva psi, kteří byli předáni majiteli.

Martin Urbánek
zástupce ředitel MP

Vytvořeno 21.9.2015 16:52:32 | přečteno 623x | hrachovina
load