Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 14. – 27.1.2019

Ve dnech 16. a 26.1.2019 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejových zápasech.

Dne 18.1.2019 oznámil muž, že byl nejprve slovně a poté i fyzicky napaden provozovatelem bazaru na ul. Jesenické. Věc byla na místě projednána s oběma muži a předána správnímu orgánu.

Dne 26.1.2019 v 00,30 hod. řešila hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě muže, který rušil noční klid hlasitým křikem. Byla mu uložena pokuta příkazem na místě.

Dne 25.1.2019 ve 03,14 hod. bylo prostřednictvím kamerového monitorovacího systému zjištěno vozidlo, které zastavilo na parkovišti před nádražím ČD, z něhož  vystoupil vrávorající  muž. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která u tohoto muže vzápětí provedla orientační dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem.

V uvedeném období bylo ve 3 případech řešeno volné pobíhání psů uložením pokuty příkazem na místě.

V pěti případech byly řešeny krádeže v obchodech.

Byli odchyceni dva psi, kteří byli předáni majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP
Vytvořeno 28.1.2019 13:14:44 | přečteno 310x | hrachovina
load