Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 14. – 20.11.2016

Dne 16.11.2016 řešila hlídka MP Šumperk na ul. ČSA muže, který jako provozovatel prodejny prodal alkoholický nápoj osobě mladší 18ti let. Věc byla postoupena správnímu orgánu.

Dne 17.11.2016 bylo oznámeno ženou, že na jejím balkonu na ul. J. z Poděbrad je cizí osoba. Hlídka MP Šumperk na místě zjistila, že na balkonu oznamovatelky je žena, která na něj přelezla ze sousedního balkonu poté, co byla ve vedlejším bytě napadena přítelem a uzamčena na balkonu. Vzhledem k tomu, že byla zraněná, byla na místo přivolána ZZS a věc byla předána Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 17.11.2016 řešila hlídka MP Šumperk muže, který fyzicky napadl pracovníka ochranky na nádraží ČD. Věc byla předána Policii ČR.

Dne 17.11.2016 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Zahradní fyzické napadení mladíka dvěma osobami. Celá záležitost byla předána správnímu orgánu.

Dne 18.11.2016 řešila hlídka MP Šumperk ženu za krádež zboží v prodejně KIK na ul. Vítězné. Byla jí uložena bloková pokuta.

Dne 19.11.2016 bylo oznámeno, že v okně opuštěného domu na ul. Gen. Svobody se nějaký muž ukájí. Tento muž byl později dle získaného popisu zadržen hlídkou  MP Šumperk a předán Policii ČR.

Dne 20.11.2016 byli řešeni dva muži za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Dne 20.11.2016 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické muže, který umožnil požití alkoholického nápoje osobě zjevně ovlivněné alkoholem. Byla mu uložena bloková pokuta.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 21.11.2016 15:06:55 | přečteno 637x | hrachovina
load