Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 14. – 20.1.2013

Dne 14.1.2013 v 15,35 hod. telefonicky oznámila na MP Šumperk dispečerka ZZS, že žádá o příjezd hlídky MP na ul.Temenická k domu č.109, kde se nachází žena se svojí dcerou, která je psychicky nemocná a agresivní. Hlídka MP po příjezdu na místo zjistila, že žena s dcerou čeká na příjezd ZZS Šumperk, která však z důvodu výjezdu nepřijede dříve jak za 30 minut. Hlídka MP doprovodila ženu i s dcerou do jejich bytu, kde s nimi setrvala až do příjezdu ZZS Šumperk.

Dne 15.1.2013 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Vítězná muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Muž byl předán na Obvodní oddělení PČR v Šumperku k dalšímu opatření.

Dne 16.1.2013 v 17,17 hod. provedla hlídka MP Šumperk převoz podnapilé ženy do protialkoholní a protitoxikomanické záchytné stanice v Olomouci. Důvodem bylo buzení veřejného pohoršení.

Dne 16.1.2013 zajišťovala Městská policie Šumperk veřejný pořádek na  zimním stadionu při hokejovém zápasu.

Dne 19.1.2013 ve 14,45 hod. řešila hlídka MP na ul.Lidická v Šumperku ženu, která řídila osobní motorové vozidlo značky Škoda Felície, ve kterém přepravovala dalších 7 osob. Věc byla řádně zadokumentována a postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 20.1.2013 v 09,04 hod. zjistila hlídka MP na ul.Žerotínova v Šumperku, že na výjezdu z čerpací stanice Shell se nachází odstavené osobní motorové vozidlo, ze kterého unikají provozní náplně. Na místo byla přivolána JSDH Šumperk, která olejovou skvrnu z místa odstranila.

Dne 20.1.2013 ve 17,15 hod. provedla hlídka MP Šumperk převoz podnapilé ženy do protialkoholní a protitoxikomanické záchytné stanice v Olomouci. Důvodem bylo buzení veřejného pohoršení.

Bylo řešeno 7 krádeží v obchodech

Byl odchycen 1 pes, který  byl předán do útulku

Martin Urbánek
zástupce ředitele MP

Vytvořeno 21.1.2013 14:28:47 | přečteno 929x | hrachovina
load