Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 13. – 19.8.2012

Dne 13.8.2012 byla přivolána  hlídka MP Šumperk na ul. gen. Svobody, kde měl podnapilý muž upadnout na zem a způsobit si zranění. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice. Pes, kterého měl zraněný muž u sebe, byl převezen do kotce městské policie a později vydán jeho přítelkyni.

Dne 15.8.2012 řešila hlídka MP Šumperk na ul. gen. Svobody muže, který znečistil veřejné prostranství (močil). Byla mu udělena bloková pokuta.

Dne 16.8.2012 řešila hlídka MP Šumperk muže, jehož pes znečistil veřejné prostranství exkrementy v Sadech B. Martinů. Vzhledem k tomu, že pachatel odmítl věc řešit na místě, byla událost zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 19.8.2012 zadržela hlídka MP Šumperk na nám. Republiky muže, který zde rozsypal odpadkové koše. Byla mu uložena bloková pokuta.

Ve dnech 16.-19.8.2012 zabezpečovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek v rámci konání Mezinárodního folklorního festivalu.

Bylo řešeno 9 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi, kteří byli předáni zpět majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 23.8.2012 14:04:15 | přečteno 847x | hrachovina
load