Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 13. – 19.6.2016

Ve dnech 13. a 15.6.2016 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek při konání kulturní akce Šumperská nokturna.

Dne 13.6.2016 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Evaldově fyzické napadení muže, který při něm utrpěl zranění na hlavě. Útočníci, kteří byli pod vlivem alkoholu, byli zadrženi, zraněnému muži byla přivolána ZZS a věc byla následně předána správnímu orgánu.

Dne 14.6.2016 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Vítězné dva muže, kteří porušili nařízení města – tržní řád. Za pochůzkový prodej jim byly uloženy blokové pokuty.

Dne 15.6.2016 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Temenické muže, který řídil motorové vozidlo, přestože měl soudem vysloven zákaz řízení. Věc byla na místě předána Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 16.6.2016 řešila hlídka MP Šumperk v prodejně Albert na ul. Dr. E. Beneše muže, který zde odcizil zboží. Součinností bylo zjištěno, že tento muž byl za podobný skutek v posledních třech letech potrestán, byl proto předán na Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 16.6.2016 řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje ženu za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla jí uložena bloková pokuta.

Dne 17.6.2016 bylo oznámeno z prodejny pekárny Sázava na Langrově ulici, že dva mladíci si bez jejich svolení vytáhli z prodejny stolek a židle a bránili ostatním zákazníkům ve vstupu do prodejny. Věc byla zadokumentována  a předána správnímu orgánu.

Dne 19.6.2016 v 01,03 hod. řešila hlídka MP Šumperk na hlavní třídě dva muže, kteří močili na veřejném prostranství. Byly jim uloženy blokové pokuty.

Byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi, kteří byli následně předáni majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 20.6.2016 13:09:47 | přečteno 525x | hrachovina
load