Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 13. – 19.4.2015

Dne 17.4.2015 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Bratrušovské 3 mladíky, kteří zde převraceli popelnice. Byly jim uloženy blokové pokuty a popelnice byly dány do původního stavu.

Dne 18.4.2015 byl zjištěn na ul. Fialově muž se zraněním na hlavě. Byla proto přivolána ZZS, která jej převezla na ošetření.

Dne 18.4.2015 v 01,51 hod. byl zjištěn na ul. Gen. Svobody prostřednictvím kamerového monitorovacího systému muž, který poškodil reklamní poutač. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 18.4.2015 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Zadržený muž byl předán na Obvodní  oddělení Policie ČR v  Šumperku.

Dne 19.4.2015 v 01,21 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Dr. E. Beneše muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Strážníci MP Šumperk provedli u tohoto muže dechovou zkoušku s výsledkem 0,75 promile alkoholu v dechu. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Téhož dne v 03,56 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Langrově dalšího muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla zjištěna hodnota 1,01 promile alkoholu v dechu. Věc byla proto na místě předána přivolané hlídce Policie ČR.

Další řidič pod vlivem alkoholu byl zadržen 19.4.2015 v 07,55 hod. na ul. 8. května. Tentokrát byla naměřená hodnota 1,19 promile alkoholu v dechu. I v tomto případě byla věc předána Policii ČR.

Byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 20.4.2015 13:19:01 | přečteno 578x | hrachovina
load