Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 13. – 19.2.2017

Dne 14.2.2017 nalezla hlídka  MP na ul. Zábřežské muže, který ležel na zemi. Tento muž byl podchlazený, měl zranění na hlavě a nebyl schopen chůze ani komunikace. Na místo byla proto přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice.

Dne 15.2.2017 řešila hlídka MP Šumperk na ulici Fibichově muže, který odložil odpad mimo určená místa. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 15.2.2017 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Dne 16.2.2017 řešila hlídka MP Šumperk na ul. 8.května ženu za porušení tržního řádu – jednalo se o nevyžádanou nabídku změny dodavatele energie.  Byla jí uložena bloková pokuta.

Dne 17.2.2017 byla na ul. Jesenické řešena žena za to, že neuklidila exkrementy po svém psu. Byla jí uložena bloková pokuta.

Dne 17.2.2017 nalezla hlídka MP Šumperk na ul. Slovanské zraněného muže, ležícího na zemi. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice.

Byl odchycen 1 pes, který byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 20.2.2017 14:11:46 | přečteno 572x | hrachovina
load