Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 13. – 19.11.2017

Dne 17.11.2017 byl v Sadech 1.máje nalezen muž, ležící na zemi, který měl zdravotní potíže. Na místo byla přivolána ZZS a muž byl převezen do nemocnice na ošetření.

Dne 17.11.2017 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Langrově muže jedoucího na jízdním kole, který odmítl zastavit na výzvu. Po jeho zastavení bylo zjištěno, že je zřejmě pod vlivem alkoholu. Provedení dechové zkoušky odmítl, věc byla proto zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 18.11.2017 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek v průběhu hokejového utkání.

Dne 18.11.2017 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Prievidzské muže, který neoprávněně parkoval na parkovišti pro zdravotně postižené. Věc byla postoupena správnímu orgánu.

Byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi, kteří byli předáni majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP 
Vytvořeno 20.11.2017 14:06:26 | přečteno 670x | hrachovina
load