Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 13. – 19.10. 2014

Dne 15.10.2014 zabezpečovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Dne 16.10.2014 byla ve sklepních prostorách domu na ul. Čajkovského nalezena 4 štěňata – 3 psi a 1 fenka, kříženci, stáří asi 6 týdnů. Štěňata převezena na MP Šumperk. Ještě téhož dne se podařilo všechna štěňata předat do náhradní péče novým majitelům.

Dne 17.10.2014 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže, který znečistil veřejné prostranství (močil). Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 19.10.2014 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Vančurově muže, který se svým vozidlem neoprávněně parkoval na místě vyhrazeném pro tělesně postižené. Věc byla předána správnímu orgánu.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 21.10.2014 14:59:08 | přečteno 818x | hrachovina
load