Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 13. – 19.1. 2014

Dne 13.1.2014 řešila MP Šumperk spor mezi sousedy na ul. Lidické, kdy jeden z nich ořezal větve sousedova stromu, které přesahovaly na jeho pozemek.  Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 15.1.2014 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Dne 16.1.2014 řešila hlídka MP Šumperk v prodejně Kaufland muže, který tam poškodil zboží. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 16.1.2014 se dostavil na MP Šumperk muž, který uvedl, že má opakované problémy se svou sousedkou v domě na ul. Čs. armády. Má se jednat o neustálé verbální napadání. Věc byla proto zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 17.1.2014 řešila hlídka MP Šumperk muže, který založil dvě černé skládky. Jednalo se zejména o stavební materiál, kartony a plastové lahve. Obě skládky byly přestupcem odstraněny, věc byla proto vyřešena uložením blokové pokuty.

Dne 18.1.2014 zasahovali strážníci MP Šumperk na ul. Gen. Svobody před hernou Praha, kde se vzájemně napadali tři muži. Strážníci rvačku ukončili a předali věc Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 19.1.2014 v 00,02 hod. zjistila hlídka MP Šumperk, že na nám. Jana Zajíce leží na zemi zřejmě podnapilý muž, který je zraněn a nemůže vstát. Na místo byla přivolána ZZS, která jej ošetřila.

Dne 19.1.2014 v 00,36 hod. byl oznámeno pracovníkem ČD, že nějací mladíci popsali fixem dveře do vestibulu nádraží ČD a odcházejí z místa pryč. Hlídka MP Šumperk oba podezřelé zadržela na ul. Čičákově. Byli převezeni zpět, kde označili ještě další místa, která poškodili. Na místo byla přivolána Policie ČR, která si věc převzala pro podezření ze spáchání trestného činu.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodech.

Byl odchycen jeden pes, který byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 22.1.2014 9:25:23 | přečteno 648x | hrachovina
load