Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 12. – 25.3.2018

Dne 16.3.2018 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Uničovské hledaného muže, který byl vzápětí předán Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 16.3.2018 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Dne 19.3.2018 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Gen. Svobody muže, který znečistil veřejné prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 25.3.2018 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Kozinově muže, který odkládal odpad mimo určená místa. Byla mu uložena bloková pokuta.

V 7 případech byly řešeny krádeže v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán do útulku.


Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP
Vytvořeno 26.3.2018 13:32:43 | přečteno 232x | hrachovina
load