Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 12.-18. 8. 2013

Dne 13.8.2013 v 04,36 hod. bylo oznámeno, že u herny Praha na ul. Gen. Svobody leží na zemi starší žena, která nemůže vstát. Na místo byla vyslána hlídka Městské policie Šumperk, která přivolala ZZS a žena byla převezena do nemocnice na ošetření. Cizí zavinění nebylo zjištěno.

Dne 15.8.2013 v 17,06 hod. bylo oznámeno, že na ul. Gen. Svobody v blízkosti restaurace Pod kaštanem  leží na zemi zřejmě podnapilý muž. U tohoto muže byla provedena dechová zkouška  s výsledkem 1,21 promile alkoholu v dechu, dále byla přivolána ZZS, která muže vyšetřila. Vzhledem k tomu, že nebyl zraněn, byl převezen do místa bydliště.

Dne 16.8.2013 v 16,30 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. Rooseveltově ženu za znečištění veřejného prostranství – úmyslně rozbila láhev od piva. Byla jí uložena bloková pokuta.

Dne 16.8.2013 ve 22,05 hod. oznámil muž, že byl napaden na ul. J. z Poděbrad skupinou osob. Po příjezdu hlídky MP Šumperk na místo ležel muž na zemi, uvedl, že byl fyzicky napaden, ale neví kým. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice na ošetření. Událost byla předána Policii ČR.

Ve dnech od 16. – 20.8.2013 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek při konání Mezinárodního folklorního festivalu.

Dne 18.8.2013 v 03,15 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Dr. E. Beneše muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 1,70 promile alkoholu v dechu. Při kontrole vozidla bylo zjištěno, že je poškozené, přičemž vyšlo najevo, že tento muž krátce předtím způsobil dopravní nehodu na křižovatce ulic Fialovy a Dr. E. Beneše, kdy narazil do dopravní značky. Věc byla na místě předána Policii ČR.

Dne 18.8.2013 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Temenické ženu za znečištění veřejného prostranství psími exkrementy. Byla jí uložena bloková pokuta.

Bylo řešeno 6 krádeží v obchodech.

V Šumperku dne 22.8.2013

Ing. Zdeněk Dočekal, ředitel MP

Vytvořeno 22.8.2013 14:51:59 | přečteno 618x | matusu
load