Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 12. – 18.5. 2014

Dne 12.5.2014 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Bludovské muže, který řídil motorové vozidlo, přestože mu byl vysloven zákaz řízení. Dále bylo zjištěno, že je osobou hledanou Policií ČR. Muž byl omezen na osobní svobodě a předán na Obvodní oddělení PČR v Šumperku k dalšímu opatření.

Dne 13.5.2014 došlo v jídelně hotelu Grand k fyzickému napadení jednoho z hostů. Hlídka MP Šumperk předala útočníka přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 16.5.2014 asistovali strážníci MP Šumperk při odstraňování vyvrácených stromů na několika místech v Šumperku.

Dne 18.5.2014 řešili strážníci MP Šumperk na ul. ČSA muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla mu uložena bloková pokuta.

Byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 19.5.2014 12:30:48 | přečteno 604x | hrachovina
load