Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 12. – 18.2.2018

Dne 13.2.2018 v 16,15 hod. se dostavila na služebnu MP Šumperk dívka, která oznámila, že byla v blízkosti nádraží ČD obstoupena čtyřmi neznámými dívkami, které po ní pod pohrůžkou násilí požadovaly peníze. Poškozená dívka jim vydala 150,-Kč. Strážníkům se dle popisu podařilo vzápětí všechny čtyři pachatelky loupežného přepadení zadržet na autobusovém nádraží a předat Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 17.2.2018 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Dne 17.2.2018 realizovali strážníci MP Šumperk převoz podnapilého muže do protialkoholní záchytné stanice v Olomouci.

Ve 3 případech byly řešeny krádeže v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP 
Vytvořeno 19.2.2018 11:35:13 | přečteno 290x | hrachovina
load