Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 12. – 18.11. 2012


Ve dnech 12. a 16.11.2012 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Vikýřovické dva muže, hledané policií. Oba zadržení muži byli předáni Policii ČR v Šumperku.

Dalšího hledaného muže zadrželi strážníci 12.11.2012 na Hlavní třídě v Šumperku. Také tento muž byl předán Policii ČR.

Dne 13.11.2012 ve 21,30 hod. provedla hlídka MP Šumperk převoz podnapilého muže do protialkoholní a protitoxikomanické záchytné stanice v Olomouci. Důvodem bylo buzení veřejného pohoršení.

Dne 15.11.2012 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Šumavské muže podezřelého z krádeže kovového regálu, který byl odcizen z areálu 6. ZŠ v Šumperku. Pachatel tento regál odevzdal do sběrny na ul. Anglické. Strážníci jej zajistili a celou věc předali příslušnému správnímu orgánu.

Dne 15.11.2012 provedla hlídka MP Šumperk převoz podnapilé ženy do protialkoholní a protitoxikomanické záchytné stanice v Olomouci. Důvodem bylo její bezprostřední ohrožení na životě – pokoušela se o sebevraždu.

Dne 17.11.2012 v 09,00 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. ČSA ženu, která řídila motorové vozidlo pod vlivem návykové látky. Přivolaná hlídka Policie ČR provedla test na drogy s pozitivním výsledkem na požití amfetaminu. Proto si věc převzala  k dalšímu šetření.

Dne 17.11.2012 v 11,15 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Lidické muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 0,31 promile alkoholu v dechu. Byl proveden odběr krve a věc bude předána správnímu orgánu.

Dne 17.11.2012 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek v prostorách zimního stadionu při hokejovém utkání.

Dne 18.11.2012 oznámila na MP Šumperk žena, že její matka , které je 90 let, nereaguje na zvonění  a klepání a má proto obavy o její život. Po příjezdu hlídky MP Šumperk na místo bylo provedeno opět několik bezvýsledných pokusů dozvonit se do bytu. Poté oznamovatelka rozbila okno, kterým se jeden ze strážníků  do bytu dostal, kde nalezl zraněnou ženu ležící na zemi. Na místo byla neprodleně přivolána ZZS, která ji převezla do nemocnice.

Byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který  byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal,
ředitel MP

Vytvořeno 20.11.2012 8:46:27 | přečteno 967x | hrachovina
load