Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 12. – 18.10.2015

Dne 12.10.2015 byl zjištěn prostřednictvím kamerového monitorovacího systému muž, který poškodil reklamní poutač na Hlavní třídě. Následně byl hlídkou MP Šumperk zadržen a věc byla předána do správního řízení.

Dne 13.10.2015 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Kmochově mladíka, který rozkopal odpadkový koš. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 17.10.2015 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Anglické muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla zjištěna hodnota 0,56 promile alkoholu v dechu. Věc byla zadokumentována  a předána správnímu orgánu.

Dne 17.10.2015 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Dne 17.10.2015 bylo oznámeno, že na ul. Fialově se vzájemně napadají dva muži. Po příjezdu hlídky MP Šumperk se aktéři již zklidnili, ale vzhledem k tomu, že byli oba zraněni, byla na místo přivolána ZZS a věc byla předána k dalšímu šetření Policii ČR.

Byla řešena 1 krádež v obchodě.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 19.10.2015 10:11:02 | přečteno 600x | hrachovina
load