Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 12. – 18.1.2015

Dne 12.1.2015 řešila hlídka MP Šumperk v prodejně Kaufland muže, který zde odcizil zboží. Součinností bylo zjištěno, že tento muž byl v posledních třech letech za takové jednání potrestán, byl proto omezen na osobní svobodě předán Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 14.1.2015 zabezpečovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání.

Dne 15.1.2015 spatřila hlídka MP Šumperk na ul. Dr. E. Beneše staršího muže, který upadl na zem. Strážníci přivolali ZZS, která jej převezla do nemocnice na vyšetření.

Dne 18.1.2015 bylo oznámeno z DPS na ul. Gagarinově, že jedna z klientek leží zraněná na zemi. Na místo byl současně přivolán lékař, avšak žena již nejevila známky života. Věc byla dále oznámena i Policii ČR.

Dne 18.1.2015 řešila hlídka MP Šumperk v prodejně Albert na ul. Dr. E. Beneše muže, který zde odcizil zboží. Součinností bylo zjištěno, že tento muž byl v posledních třech letech za takové jednání potrestán, byl proto omezen na osobní svobodě předán Policii ČR k dalšímu opatření.

Bylo řešeno 6 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 20.1.2015 8:13:41 | přečteno 619x | hrachovina
load